Výdejny po celém Hradci + NOVĚ TAKÉ PARDUBICE!

Připravujeme: Čerstvá lokální zelenina

Sezónní nabídka zeleniny z projektu Česká louka – již brzy! Chceme vám nabídnout pouze tu nejkvalitnější a nejčerstvější zeleninu, kterou lokálně pěstujeme s minimální uhlíkovou stopou. Naše produkty jsou pěstovány tak, jak na to byli zvyklí naši předci, tedy s důrazem na kvalitu, chuť a výživnost. Lokálně a bez chemie.

Svou zeleninu pěstujeme metodou kombinace substrátu a hydroponických postupů, což umožní snížit uhlíkovou stopu pěstování a zároveň zajistit vysokou kvalitu a čerstvost zeleniny. Substrát k nám přichází již připravený a ošetřený proti patogenům, což zajistí bezpečnost a čerstvost našich produktů. Velkou výhodou je, že jeho většina je získáte zpětným odebíráním rostlinného odpadu od zákazníků a partnerských provozoven či farem. Díky tomu můžeme plnit naše heslo "Vracíme život do přírody" naopak od velkých řetězců, které jsou přesně opačným směrem.

Pěstování probíhá pouze v Královehradeckém kraji u lokálních farmářů. Navíc všechny zbytky od sklizených produktů budou zpracovány kompostováním na přidružené farmě mimo město, což umožní snížit zbytky na skládce a zároveň využít odpad k výrobě kvalitního kompostu.

Díky našemu způsobu pěstování a zpracování se můžete těšit na opravdu výživnou, chutnou a čerstvou zeleninu, která bude vyhovovat nejen vám, ale i vašim potřebám a požadavkům na kvalitu. Jakmile bude naše nabídka dostupná, určitě se o tom dozvíte!

Miroslav z projektu Česká louka.