Více jak 10 výdejen po celé Hradci s doručením ZDARMA!

Novinky

Eko bike plný Microgreens - zastávky 19. a 20. 7. 2023

Stavte se s rodinou ochutnat čerstvé Microgreens (výhonky)

Tento týden (19. a 20. 7.) budeme s Microgreens na Novém Podzámčí a pro velký zájem opět u Trhů Stromovka.
Dorazte za námi ochutnat, nakoupit do zásoby a využít naší slevové akce 1+1.

Group 172

Středa: Nové Podzámčí / Pod svahem

Ve středu od 19:00 do 20:00+ budeme v nové čtvrti Nové Podzámčí na křížovatce ulice Svatojánská a Pod svahem. Nedaleko Mateřské školy Podzámčí. 

 

Čtvrtek: Trhy Stromovka / Podzámčí

Pro velký zájem se ve čtvrtek vracíme před Trhy Stromovka hned u MHD zastávky PODZÁMČÍ. Dorazte s rodinou mezi 19:00-20:00 a ochutnejte nové chutě Microgreens!

 

Sdílejte příspěvek na FB a získejte 1 krabičku ZDARMA!

Sdílejte náš příspěvek na Facebooku, aby se o našich zastávkách dozvěděli i vaši sousedi. Pokud nám na místě ukážete, že jste příspěvek nebo tuto stránku sdíleli, máte u nás dárek krabičku Microgreens navíc ke koupit libovolného počtu kusů.

 

zastavky fb

 

 

Jezdíme za vámi s naším eko bikem plným Microgreens!

Stavte se s rodinou ochutnat čerstvé výhonky

Tento týden (12. a 13. 7.) budeme s Microgreens u Trhů Stromovka a u Penny na Labské louce.
Dorazte za námi ochutnat, nakoupit do zásoby a využít naší slevové akce 1+1.

Group 172

Středa: V okolí Trhů Stromovka / Podzámčí

Ve středu od 19:00 do 20:00+ budeme v blízkosti Trhů Stromovka a MHD zastávky Podzámčí. Stavte se za námi s dětmi ochutnat!

Čtvrtek: Křižovatka u Penny, Labská louka

Ve čtvrtek od 19:00 do 20:00+ budeme na křižovatce v blízkosti Penny Marketu – Labská louka. Ideální propojení s večerním nákupem.

 

Speciální akce 1+1 zdarma za sdílení!

Sdílejte náš příspěvek na Facebooku, aby se o našich zastávkách dozvěděli i vaši sousedi. Pokud nám na místě ukážete, že jste příspěvek nebo tuto stránku sdíleli, máte u nás dárek krabičku Microgreens navíc ke koupit libovolného počtu kusů.

zastavky fb 

 

 

 

Připravujeme: Čerstvá lokální zelenina

Sezónní nabídka zeleniny z projektu Česká louka – již brzy! Chceme vám nabídnout pouze tu nejkvalitnější a nejčerstvější zeleninu, kterou lokálně pěstujeme s minimální uhlíkovou stopou. Naše produkty jsou pěstovány tak, jak na to byli zvyklí naši předci, tedy s důrazem na kvalitu, chuť a výživnost. Lokálně a bez chemie.

Svou zeleninu pěstujeme metodou kombinace substrátu a hydroponických postupů, což umožní snížit uhlíkovou stopu pěstování a zároveň zajistit vysokou kvalitu a čerstvost zeleniny. Substrát k nám přichází již připravený a ošetřený proti patogenům, což zajistí bezpečnost a čerstvost našich produktů. Velkou výhodou je, že jeho většina je získáte zpětným odebíráním rostlinného odpadu od zákazníků a partnerských provozoven či farem. Díky tomu můžeme plnit naše heslo "Vracíme život do přírody" naopak od velkých řetězců, které jsou přesně opačným směrem.

Pěstování probíhá pouze v Královehradeckém kraji u lokálních farmářů. Navíc všechny zbytky od sklizených produktů budou zpracovány kompostováním na přidružené farmě mimo město, což umožní snížit zbytky na skládce a zároveň využít odpad k výrobě kvalitního kompostu.

Díky našemu způsobu pěstování a zpracování se můžete těšit na opravdu výživnou, chutnou a čerstvou zeleninu, která bude vyhovovat nejen vám, ale i vašim potřebám a požadavkům na kvalitu. Jakmile bude naše nabídka dostupná, určitě se o tom dozvíte!

Miroslav z projektu Česká louka.

 

3 položek celkem