Výdejny po celém Hradci + NOVĚ TAKÉ PARDUBICE!

Jak funguje doručení?

Doručení – Wolt

Připravujeme pro vás možnost doručení přes Wolt Drive. Doručení domů do 45 minut od objednání na e-shopu. Pouze v otevírací době. Cena dopravy závisí ceníku společnosti Wolt podle vzdálenosti (dopravné kurýra).

Doručení – běžné zásilky

U každého produktu máme sepsané, v jakém termínu se vám pokusíme produkt doručit. Zpravidla je to kolem 24-48 hodin po objednání. Vždy ve večerních hodinách mezi 18.00 až 21.00. Máte tak jistotu, že zrovna budete doma vy nebo další členové domácnosti.

Doručení pro členy ČLENSTVÍ MICROGREEN

Pokud budete od května 2023 členem našeho programu a objednáte si pravidelné dovozy, zajistíte si nejpohodlnější způsob doručení.

Náš kurýr jezdí spádově, což znamená, že do různých lokalit jezdí v různé dny v pravidelných intervalech. Rozvážíme večer mezi 17.00 a 21.00 hodinou, podle toho, jaké množství zákazníků máme v dané lokalitě. Sami si zvolíte den doručení a čas vyzvednutí. Snažíme se minimalizovat náklady na dopravu a snížit tak naši uhlíkovou stopu.

Naši kurýři jezdí pouze po určitých lokalitách v Hradci Králové (Moravské předměstí a okolí). V každé lokalitě vozíme dvakrát týdně, takže si můžete vybrat výhodnější termín dle vašich plánů.

Pokud máte při předání zásilky nějaký rostlinný odpad, můžete ho klidně předat kurýrovi, abychom ho mohli následně využít ke kompostování. Pokud potřebujete upravit čas nebo místo doručení, stačí nás kontaktovat a rádi vám vyjdeme vstříc.

Doručování kurýrem je skvělým způsobem, jak si ušetřit čas a usnadnit si nakupování. Navíc tak můžete snadno a rychle nakoupit pro celou svou rodinu nebo pro svůj podnik. Pokud tedy stále váháte, zda si aktivovat členství a stát se naším členem, teď je ten správný čas. Přihlaste se ke členství a využijte všech našich služeb, včetně doručování kurýrem. VÝHODY ČLENSTVÍ MICROGREENS